Artykuły i warsztaty

Prowadzę warsztaty jak również szkolenia z zakresu profilaktyki i leczenia bólu, prewencji urazów sportowych, optymalizacji regeneracji po wysiłku fizycznym oraz pracy zawodowej.

13 listopada 2018

Tripower Podcast

Sportowcy na każdym poziomie wytrenowania narażeni są na urazy i wykluczenia z treningu. O ich problemach i metodach walki z nimi rozmawiałem na antenie Tripower podcast. Linki do audycji   Tripower Podcast #23 Dominik Omiotek o tym jak trenować i startować bez bólu TRIPOWER Podcast #29 Mkon do Omiotka, czyli pięć pytań o kontuzje  
12 listopada 2018

Przez wiedzę do formy

W hotelu Fabryka Wełny w Pabianicach odbyło się spotkanie podczas którego, wraz z Marcinem Fabiszewskim trenerem triatlonistów, oraz Mateuszem Damięckim dietetykiem, przekazywaliśmy początkującym sportowcom najprzydatniejsze informacje w ich rozwijających się karierach. Podczas warsztatów dostałem podziękowania od jednego z najsłynniejszych polskich trenerów kolarstwa Leszka Szyszkowskiego oraz Mistrzyni Polski Karoliny Karasiewicz. W dowód uznania za mój wkład w szerzenie wiedzy w polskim kolarstwie przekazali mi koszulkę Mistrzyni Kraju.
12 listopada 2018

bikeBoard

W jednym z najbardziej poczytnych magazynów niepoświęcony tematyce kolarstwa można było znaleźć serię moich artykułów poruszającą problemy kolarzy amatorów oraz zawodowców.